Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Вересень » 3 » ЛІЦЕЙ – світ знань, світ заповітних мрій, світ успіхів і здійснення надій
16:00
ЛІЦЕЙ – світ знань, світ заповітних мрій, світ успіхів і здійснення надій

     2 вересня у Славутському ліцеї розпочався 2019/2020 навчальний рік – рік нових звершень, рік успіхів і надій на високі здобутки. Особливим сьогодні став День знань для тих учнів, які стають невід’ємною частиною великої ліцейної родини.

        Неймовірний вернісаж «Світ знань, світ заповітних мрій – світ успіхів і здійснення надій» відкрив перший день навчання у Славутському ліцеї. Учні крокували святковою доріжкою досягнень до храму науки – рідної альма-матер.

 

     Усіх – від наймолодших до старшокласників – розважали ходулісти інтерактивними конкурсами «Знання – це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього».

        Учнів та педагогів у День знань вітали і творчі ліцеїсти естрадно-сценічного мистецтва «Музична феєрія» улюбленими композиціями «Україна», «Музика рідного дому», «Ой у вишневому саду», «Здраствуй, ліцей!», «І до зірок».

 

      Цього року для 352 здобувачів освіти, що переступили поріг нашого закладу, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший урок, нові учителі та однокласники, перші відкриття на шляху до ліцейної Країни Знань.

     А ось учні зібралися у своїх класних кімнатах на урок миру «Діти єднають Україну».

 

      Класні керівники та вихователі гостинно запросили учнів на урок знайомств «Ми всі одна сім’я – єдина ми родина», адже для кожного здобувача освіти ліцей на декілька років стане справжньою домівкою.

    Після навчальних занять ліцеїсти мали можливість поринути у бурхливий світ навколо нас – здійснити фантастичну екскурсію вулицями Славути «Стежками історії міста».

      Вітаємо усіх, учителів, учнів та їхніх батьків, із початком вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень й перемог! Цікавої подорожі до безмежних горизонтів науки!

Творча група юних журналістів ліцею

Переглядів: 258 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам