Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Лютий » 16 » Ліцеїсти вшановують учасників бойових дій на території інших держав
09:09
Ліцеїсти вшановують учасників бойових дій на території інших держав

     14 лютого  проведено виховну годину на тему: „Гордість Славутчини -  наші миротворці“, в якій взяли участь  учні 11-х класів економічного та військово – спортивного профілів.

    Переглянуто документальні фільми про війну в Афганістані, про вивід радянських військ з Афганістану «Війна в Афганістані», «Виведення радянських військ з Афганістану», «Програма «Армія №2», художні фільми «Афганський злам», «Дев’ята рота» .

       Проведено тематичні виховні години: «Як довго ця війна тривала…», «Відлуння афганських гір», «Я попрошу у вічності краси і права на душевність і сердечність…», «Молодість у полум’ї війни» .

 

     У бібліотеці  навчального закладу було оформлено тематичну виставку художньої літератури, фотодокументів, періодичних видань «Вогненними дорогами чужих країн», «Цей далекий гірський край – Афганістан», «Афганськими дорогами», «Молодість у полум’ї війни».

      Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29 – ї річниці виведення військ з Афганістану було вшановано пам'ять воїнів, які віддали свої життя на війні в республіці Афганістан  покладанням квітів до пам’ятних знаків.

    Ліцеїсти військово – спортивного профілю взяли участь у міських заходах, присвячених вшануванню пам’яті учасників бойових дій на території інших держав.

Вчитель   навчального предмету

Захист Вітчизни

 Конченко І.В

Переглядів: 157 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей-інтернат © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам