Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Вересень » 24 » Ліцейний «MY DANCE»
07:32
Ліцейний «MY DANCE»

    Хто із нас не любить танцювати?! Напевно, не знайдеться байдужих до танців. Жодне свято не обходиться без них. І хай не всі вміють танцювати, але краса танцю зрозуміла усім. Танець – хвилюючий і найпрекрасніший вид мистецтва, бо не тільки відображає життя, а й сам є життям. А ще він виховує, додає неймовірної насолоди, розвиває почуття ритму, піднімає настрій.

   Море позитивних емоції викликав щорічний танцювальний конкурс «MУ DANCE». Учні 5, 8-11 класів створювали танцювальні номери під українську музику. Учасники старанно готували свої композиції, тренувалися після уроків, сперечалися і вигадували…

      Талановиті учні підготували дуже цікаві виступи, за які глядачі не жаліли оплесків. Учасники «MY DANCE» показали не тільки вміння  танцювати, а й красиво, яскраво і по-особливому презентували танцювальні мініатюри, зарядили глядачів  позитивом, шаленими емоціями. Але особливо вразили композиції  учнів 5, 8, 9-А, 9-Б, 10-А, 10-В, 11-А, 11-Д класів, які  вирізнялися  рівнем виконання: ці неймовірні номери пронизані духом патріотизму, національної єдності, дружби.

     У перервах між виступами глядачі насолоджувалися запальними співами учасників театру пісні «Super-КЛАС».

 

   Спортивне свято «MY DANCE» було настільки феєричним та яскравим, що кожна команда стала переможцем у своїй особливій номінації.

 

    Юні таланти ще раз підтвердили, що не треба мати спеціальних навичок, аби подарувати собі радість руху. Не треба спеціальних умінь, щоб відчути щастя бути собою — щастя, яким кожного обдаровує танець!

     Незабутня атмосфера свята танцю перенеслась у веселу дискотеку – ліцейну історію, яка у перший момент треку починається, про щось розповідає і не потребує жодних епілогів…

Наталія Загоруйко, Марічка Власюк,

Алла Панчук, Інна Шаправська,

творча група юних журналістів

Переглядів: 336 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей-інтернат © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам