Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Жовтень » 3 » Ліцейний «MyDance»
06:01
Ліцейний «MyDance»

    Танець – один із найпрекрасніших видів мистецтва: він передає емоції та почуття, а найголовніше – внутрішній  світ людини, яка його виконує. Танець є своєрідною мовою тіла, що по-своєму зближує людей.

         Вже стало доброю традицією щороку у Славутському ліцеї-інтернаті проводити конкурс «MyDance», завдяки якому учні мають нагоду не лише стати частиною дружного колективу, а й показати свої танцювальні вміння.

         Так, 29 вересня, ліцеїсти, які впродовж місяця старанно готувалися до «MyDance», показали свої творчі виступи на 100%. У цей день було спекотно усім, адже кожна команда просто зривала танцпол: учасники намагалися якнайкраще показати себе у ритмі танцю.

         У цьогорічному конкурсі взяли участь шість талановитих,  стильних та неймовірно танцювальних команд. 

         Під бурхливі оплески вболівальників розпочалися змагання. У залі ставало все спекотніше і спекотніше: своєю енергією, шаленими танцями команди запалювали серця кожного глядача. Всі команди-учасники викладалися на повну: за чудові виступи – шалені оплески та бурхливі овації.

         Танцювальні композиції вразили журі, які й визначили переможців «MyDance»:

         І місце – збірні 32-42 та 22-33-43 навчальні групи; 

         ІІ місце – збірні 35-45 та 36-37-46 навчальні групи; 

         ІІІ місце – збірні 21-34-44 та 31-41 навчальні групи. 

         Щиро вітаємо учасників ліцейного «MyDance», які подарували нам, глядачам, позитивні емоції, незабутні враження. Бажаємо усім нових досягнень і творчих відкриттів, а ще гарних хореографічних постановок у наступному році.

Каріна Кравчук, Альона Палійчук,

учасники гуртка «Юні журналісти»

Переглядів: 500 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам