Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Вересень » 3 » Ліцею мій, пишаюся тобою: Моя душа – частинка твого «Я»
11:28
Ліцею мій, пишаюся тобою: Моя душа – частинка твого «Я»

    День знань – неймовірне свято, свято яскраве, хвилююче, сповнене емоційністю та приємними враженнями, це мить із радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових відкриттів.

     Традиційне вересневе свято і розпочало новий 2018/2019 навчальний рік у Славутському ліцеї, який гостинно відчинив для учнів свої двері і запросив у просторі і затишні класи, щоб вони набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

     Сьогодні на  подвір’ї зібралася уся ліцейна родина. Лунає музика, звідусіль чути слова привітання, радісні вигуки, зустрічі з друзями. Незабаром прозвучать позивні, що оголосять про початок свята.

    Цей рік особливий, адже він відзначився в історії нашого закладу як рік створення ще одного підрозділу, а саме – гімназії. А ось на святковій лінійці і перші гімназисти-п’ятикласники у супроводі учнів 11 класів.

    Сьогодні учні, педагоги, батьки й гості згадують і про ще одну ювілейну дату. Саме у вересні Славутському ліцею виповнюється 25 років від дня його заснування. Хай і надалі у нашому закладі вічно палає вогонь знань, набутих традицій, педагогічної мудрості, учнівського таланту. А ми, у свою чергу, ліцею рідний, будемо пишатися тобою, наші душі залишаться частинкою твого «Я».

    У День знань наша дружна родина вирушає у ювілейний рік ліцейного життя, але вже у закладі з новою назвою – Славутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради. Багату історію має наш храм науки, його здобутки і перемоги рясніють на теренах не лише нашого краю, а й усієї України. І сьогодні ми пишаємося рідним закладом, який з любов’ю називаємо: «НАШ ЛІЦЕЙ!»

  Та серед сторінок української держави є й такі, що викликають біль і смуток. Це біль за втрачені молоді серця наших випускників – учасників АТО та всіх героїв цієї неоголошеної війни…

   Учні, які вступили до закладу, стануть невід’ємними частинками великої учнівської родини. Нехай разом із усіма пліч-о-пліч крокують ЗОЛОТІ ЧЕСНОТИ, що стали для нас міцним фундаментом ліцейного життя: Духовність, Людяність, Совість, Культурність, Ввічливість, Доброта, Милосердя.

    А ось і веселий, дзвінкий, грайливий дзвоник сповіщає кожного про початок нового навчального року.

Усім бажаєм успіху і знань.

Змагань, і віри, і дерзань.

Знання потрібні для життя,

Для України майбуття.

    Нехай новий навчальний рік буде наповнений святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, неповторністю кожного дня. Хай відкриє 2018/2018 навчальний рік перед усіма нами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей.

Зі святом нас усіх – із Днем знань!!!

С.В. Тарасюк 

вчитель української мови та літератури

Переглядів: 680 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам