Вітаю Вас, Гість

Головна » 2016 » Березень » 10 » Літературна композиція присвячена Тарасові Шевченку
18:30
Літературна композиція присвячена Тарасові Шевченку

    Безперечно у літературній скарбниці кожного народу, серед великих творців, є поети, імена яких оповиті вічною славою та людською шаною. Таким поетом для українського народу є Тарас Шевченко.   

       З нагоди 202 роковини  від дня народження славетного сина українського народу  в Славутському ліцеї-інтернаті традиційно відбулися  заходи по вшануванню пам’яті Великого Кобзаря.

    У вівторок, 2 березня, ліцеїсти 11 групи стали учасниками  літературної композиції  присвяченої  Тарасові Шевченку. Учні пригадували  життєвий шлях Кобзаря та досліджували усі  аспекти його творчості. В ході заходу ліцеїсти мали змогу переглянути відеоролики про митця, побачити віртуальну виставку малюнків, прослухати вірші та пісні на слова Великого Кобзаря. Виховна година сколихнула в учнів почуття патріотизму та гордості  до мистецької  спадщини, яку нам залишив видатний геній українського народу – Тарас Григорович Шевченко.

      Переконані, що ця літературна зустріч збагатила нас усіх духовно і посіяла в наших душах зерна добра, поваги та любові, а слава Тарасова  житиме вічно в серцях українців…

Переглядів: 382 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам