Вітаю Вас, Гість

Головна » 2014 » Грудень » 4 » Майбутнє – без СНІДу!
10:10
Майбутнє – без СНІДу!

                     

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день відзначається щорічно ще з 1998 року, після того як на зустрічі міністрів  охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу.

   27 листопада у Міському Палаці Культури відбувся захід, який проводився для підлітків з метою інформування про  ВІЛ/СНІД. В рамках заходу працівники Славутської центральної районної лікарні провели тематичну лекцію  про причини виникнення та методи запобігання цієї  небезпечної хвороби, чуми 21 століття.

    У заході участь взяли учні загальноосвітніх шкіл №1, №3, №4, №6, №7, а також учні Славутського обласного ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки. Агітбригади  були надзвичайно організовані, вони вміло розкривали тему за допомогою пісень, неординарних сценок та  яскравих номерів.  Цікаву сценку показали учні ЗОШ №6, яка вразила публіку глибокою ліричністю та драматизмом.

    Агітбригада «ТЕМП» Славутського ліцею – інтернату  своїм виступом пропагували  ідею  здорового способу життя і чистоти у взаєминах, що є важливими складовими  профілактики СНІДу.

    З весни 1991 року, як символ розуміння та солідарності в  нерівній боротьбі зі СНІДом , була взята на озброєння червона стрічка, ідея належала американському художнику Франку Муру. Організатори заходу  роздавали символічні червоні стрічки учасникам. Кожен, хто надягнув червону стрічку, висловлював свою надію на майбутнє без СНІДу.

    Аліна Гарбар,

юнкор гуртка «Ексклюзив»

Переглядів: 461 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам