Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Жовтень » 9 » Майбутнє України
08:14
Майбутнє України

      Славутський  ліцей  має  потужний потенціал творчої, талановитої  молоді. У закладі навчаються учні  які  щедро  обдаровані різними талантами – до науки, мистецтва, спорту.  

     Для юних науковців  ліцею та їх   педагогічних керівників  навчальний рік  розпочався   результативною ( І місце  в обласному  етапі) участю    у Всеукраїнській науково-технічній  виставці молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України"". Цей конкурс - це чудова нагода презентувати свої науково-технічні розробки  і позмагатися за першість в інноваціях.       Роботи учнів 11 – В класу, Бунди Марини та Поночовного Павла  ( педагогічний керівник – Коваль В.Л.) на обласному етапі молодіжних проектів вирізнялись актуальністю, авторським підходом до викладання матеріалу та самостійним характером виконання.

       Як розповів наставник юних винахідників – вчитель фізики Коваль В.Л., суть  учнівських проектів  полягає   у створенні приладу для демонстрацій і вивчення великої кількості фізичних явищ та законів на уроках фізики та установки  для дослідження станів псевдозрідженого шару, яка збільшить рентабельність роботи технологічних ліній у харчовій, хімічній та енергетичній галузях господарства. 

    Виконання таких проектів допомагає молоді долучитися до науки, зробити перші кроки в дослідницькій практиці та визначитися з тим напрямом, в якому їм буде дійсно цікаво працювати та розвиватися надалі.

     Щиро вітаємо юних науковців з особистим досягненням на ниві науки! Бажаємо нових перемог  у  Конкурсі «Майбутнє України »  на  Всеукраїнському етапі! 

Координатор

по роботі з обдарованою молоддю ліцею

 В.Т.Ковальчук

Переглядів: 213 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам