Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Листопад » 29 » «Майбутнє України»
12:00
«Майбутнє України»

   

    З метою виявлення та розвитку обдарованих учнів, створення  умов для реалізації їх здібностей,  з ініціативи  Національного центру  « Мала академія наук України» 20 -  23 листопада  у  Києві   пройшов ІІ (фінальний)  етап ІХ Всеукраїнської  науково - технічної виставки  – конкурсу   інноваційних проектів учнів «Майбутнє України».

       Хмельницьке територіальне відділення  МАН України на  конкурсі  представляли  здобувачі освіти Славутського ліцею ІІ – ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради: Бунда Марина в номінації «Машинобудування» з роботою: «Саморобна дифузійна камера (камера Вільсона) для досліджень заряджених частинок в лабораторному практикумі шкільного курсу по фізиці» та Поночовний Павло в номінації «Матеріалознавство та перспективні технології»  з роботою: «Дослідження властивостей псевдозрідженного стану сипучих (зернистих) матеріалів».

  

      Під час  фінального етапу  учасники демонстрували  свої моделі і  макети,  здійснювали стендовий (постерний) захист проектів, спілкувалися з президентом МАН, членом-кореспондентом НАН України Станіславом Довгим, відповідали  на запитання членів журі та гостей виставки.

      Про  участь  та перемогу  наших ліцеїстів, у  такого рівня конкурсах, свідчить  підтримка та турбота адміністрації закладу учнів, які обирають шлях великої науки, наявність у школяра наукового керівника (вчитель фізики Коваль В.Л.), досвід виконання наукової роботи за дорослими стандартами, пошукова робота та індивідуальні якості: організуватися і представити себе.

       Весь педагогічний  та учнівський колектив ліцею щиро радіє  успіхам учасників конкурсу, вітає   Бунду Марину, яка отримала диплом І ступеня у своїй номінації, та Поночовного  Павла, дипломанта  виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».   Ми всі переконані, що вже незабаром їхні дослідження, розробки і винаходи стануть предметом нашої національної гордості! Вітаємо переможців!

В. Т. Ковальчук  

координатор по роботі з обдарованою молоддю

Переглядів: 376 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам