Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Лютий » 21 » Майстер-клас вчителя історії та правознавства Гринька Андрія Івановича
07:03
Майстер-клас вчителя історії та правознавства Гринька Андрія Івановича

Майстер-клас вчителя історії та правознавства 
Гринька Андрія Івановича

   Презентаційні уроки – це складова духовної скарбнички кожного вчителя, на яких він може не лише показати свою майстерність, але й щиро та відверто поділитися своїм досвідом.
 

Хто не поважає історії свого народу, 
не береже її у своєму серці –
той ганьбить не тільки свій народ,
а перш за все, – себе,свій рід, своїх предків…


   Таким епіграфом розпочинався презентаційний урок історії у 10-Г класі вчителя Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради – Гринька Андрія Івановича.

 Андрій Іванович Гринько – вчитель історії та правознавства, спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання «старший вчитель», шанований педагог, знаний не лише у Славуті, а й на Хмельниччині; неодноразово його вихованці брали участь в олімпіадах та конкурсах республіканського значення.
   Цього разу вчитель запросив нас відвідати урок «Освіта, наука, література та мистецтво в радянській Україні 30-х рр. ХХ століття». Ліцеїсти активно давали характеристику розвитку культури нашого народу тих часів, розповідали про взаємовідносини митців із владою. Поринувши у справжню атмосферу 1930-х років, ми розуміли усю суворість та безпринципність жорстокої тоталітарної системи.

   Радянську владу не влаштовувало те, що українська культура в 30-ті роки переживала розквіт. Для знищення інтелігенції почалися часті фабрикації справ. Наймасовіші розстріли припали на двадцяту річницю «Великої жовтневої соціалістичної революції» і відбулися в урочищі Сандармох у Карелії. Але виявити місце масових вбивств вдалося тільки після розпаду СРСР.
   Ліцеїсти дуже ретельно готувалися до уроку, використовували не лише вправи підручника, але й багато різноманітної наочності, додаткового дидактичного матеріалу. Учні звикли весь час трудитися, робити усе із задоволенням. Під час уроку вони також працювали у групах, проводили дослідницьку роботу з вивчення питань теми.

   На завершальному етапі уроку ліцеїсти зробили підсумки, дали відповіді на поставлені проблемні питання. Ідучи з такого уроку, розумієш, що керівник нашого закладу доклав титанічних зусиль, аби приміщення ліцею, дійсно, стали «класними» кімнатами. Саме тому, що у цих кімнатах працюють такі професіонали, як Андрій Іванович Гринько. Саприкіна Олена Яківна називає їх не інакше, як педагогічні майстерні.

Голова методичного об’єднання 
вчителів суспільно-гуманітарних наук 
Гандзюк С.В.

 

  

 

Переглядів: 220 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам