Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Січень » 23 » Марафон презентаційних уроків 2019/2020 навчального року – розпочато !
07:14
Марафон презентаційних уроків 2019/2020 навчального року – розпочато !

Марафон презентаційних уроків 2019/2020 навчального року – розпочато !

Танець – поема, в ній кожен рух – слово.

Танець – це таємна мова душі.

Якби ти міг пояснити що-небудь словами –

не було б сенсу в тому, щоб станцювати це.

     Такими словами було розпочато презентаційний урок з мистецтва «Особливості музики, танцю і театру США й Канади» у 10-Б класі Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради, який презентувала учитель Ніколаєва Ірина Миколаївна.

  

     Ірина Миколаївна, задля досягнення високих результатів у навчанні та вихованні здобувачів освіти поглиблює зміст уроків, робить їх справжніми уроками мистецтва; більше уваги приділяє практичному застосуванню знань і вмінь учнів; ставить перед собою завдання не лише навчити дітей, а й дати їм поштовх вчитися естетиці все життя.

     Учитель долучила до практичних занять своїх помічників, які презентували різні види танців та надали своїм старшим друзям майстер-клас по запальному твісту.

     З упевненістю можна сказати, що кожна дитина народжується із природніми талантами, але творчими людьми виростають лише ті, умови виховання яких дозволяють розвинути ці здібності вчасно. Багато залежить і від того, хто опиниться поруч із дітьми, коли вони робитимуть перші кроки у складний та багатогранний світ мистецтва. І перший, і другий чинник в стінах нашого закладу вдало реалізує на своїх уроках Ірина Миколаївна.

Голова методичного об’єднання

вчителів суспільно-гуманітарних наук

Гандзюк С.В.

Переглядів: 188 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам