Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Березень » 10 » Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…
12:24
Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…

                                                     Він був сином мужика,

а став володарем у царстві духа…

І. Я. Франко

 

     Стало доброю традицією в Славутському обласному ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки учнів в галузі науки урочисто відзначати Дні пам’яті Т. Г. Шевченка, які вшановують пам’ять великого Кобзаря, Генія і Пророка українського народу, популяризуючи культуру України, Шевченківську поезію…

       Свята пройшли урочисто, яскраво, адже заздалегідь було сплановано і підготовлено ряд важливих заходів. Дні пам’яті Т. Г. Шевченка було розпочато інформаційною хвилиною «Незабутній Шевченко», проведено Вернісаж української вишиванки. Активно долучилися учні до конкурсу учнівських проектів «Я відкриваю Шевченка». Справжньою подією для ліцеїстів став літературний відкритий мікрофон «Шевченкове слово», де учні читали вірші великого Кобзаря. По-новому відкривали для себе школярі       Т. Г. Шевченка, слухаючи пісенний сонцеграй «Піснею до серця, серцем до народу», де звучали вірші видатного митця, покладені на музику.

   Активно долучилися ліцеїсти до конкурсу творчих учнівських робіт «Твоя слава, Кобзарю, не вмре, не поляже». Дев’ятикласники із захопленням приймали участь у мікрофонному тестуванні «Чи знаю я Шевченка?». Неабиякий інтерес викликав відеоролик «Мистецька спадщина Т. Г. Шевченка», а виставка творчих робіт «Перші проби пера» зібрала за круглий стіл юних поетів, які поділилися власними творами про великого Кобзаря.

 

 

   Слід відзначити надзвичайно велику зацікавленість і активність всіх учнів у підготовці та проведенні Шевченківських днів.

Об’єднання вчителів гуманітарних наук

Переглядів: 206 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей-інтернат © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам