Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Листопад » 16 » МИ проти паління!!!
13:29
МИ проти паління!!!

    З метою формування здорового способу життя, привернення уваги до проблем поширення паління серед молоді, інформування підростаючого покоління про згубний вплив тютюну на здоров’я людини у Славутському обласному спеціалізованому ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки учнів у галузі науки було проведено ряд заходів з нагоди Міжнародного Дня відмови від паління.

   Напередодні,15 листопада , учнями 37 навчальної групи інформаційно-технологічного профілю  разом з класним керівником Семенюк М.М та вихователем Жинською Н.В. було підготовлено та проведено засідання  круглого столу «НІ!  Тютюнопалінню.»

  В роботі круглого столу прийняли участь ліцеїсти 36 навчальної групи військово-спортивного профілю, медичний працівник ліцею Мацієвич С.М., соціальний педагог Свідзінський О.П.   

  В рамках Міжнародного Дня відмови від тютюнопаління, 16 листопада, відбулась виставка плакатів та листівок «Палінню – НІ», « Ми - за здоровий спосіб життя» «Правда про тютюнопаління», виготовлених учнями кожної навчальної групи.  

      16 грудня  у ліцеї діяла акція « МИ проти паління! Я приєднуюсь!»до якої були залучені всі учасники навчально-виховного процесу. У холі був розміщений плакат, де кожен мав змогу розмістити контури своєї долоні,як свідоцтво того, що наша сила у єдності, що всі разом ми зможемо протистояти цій згубній звичці    На протязі дня  для всіх учасників НВП демонструвались відеоролики проти тютюнопаління.

     Також у  всіх навчальних групах на протязі цих днів вихователями були проведені бесіди , виховні години, присвячені Міжнародному Дню відмови від паління.

 

Соціальний педагог

Свідзінський О.П.

Переглядів: 666 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам