Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Вересень » 21 » Міжнародний день миру
19:29
Міжнародний день миру

     

    На сьогодні однією з найбільш актуальних проблем сучасності постає проблема миру у світі. Тому 21 вересня прийнято відзначати Міжнародний день  миру, як день глобального припинення вогню і відмови від насильства. Кожен учень нашого ліцею  неодноразово замислювався над питанням, що таке мир і як взагалі його можна досягти, особливо,  коли мова йде про різні країни, різні народності, менталітети.

            Ніщо не завдає більше шкоди суспільству як війна. Вона приносить із собою не лише розруху, біди, розчарування, погіршення життя населення, але й втрату близьких. На превеликий жаль, наша ненька Україна знову опинилася  в зоні бойових дій. Нам, українцям, як ніколи, потрібно боротися за мир, вірити  в світле майбутнє нашої держави.

        Цього дня, 21 вересня,  в Славутському ліцеї було  проведено ряд виховних заходів та класних години, вікторин, конференцій, присвячених Міжнародному дню миру:  «Ми за мир в усьому світі!», «Міжнародний день миру», «Мир і єдність Україні!», «Урок миру та дружби».

        Такий захід було проведено учнями 10-В класу. Ліцеїсти із захопленням приймали участь у вікторині «Мій внесок у досягненні миру на землі», переглядали відеоролики та відео фрагменти.

          Збереження миру – це справа, яка стосується кожного з нас. Ми віримо, що настане час, коли наше життя наповниться радістю, спокоєм і  сподіваннями.

         Учні нашого ліцею бажають миру своїй Україні та всім народам на Землі!

Підготували:

класний керівник 10 –В класу Леоненко А.А.

 та вихователь Кривошия Т.О.

Переглядів: 196 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей-інтернат © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам