Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Січень » 21 » Міжнародний день обіймів
11:48
Міжнародний день обіймів

Міжнародний день обіймів 

Обійми як бумеранг – ти отримуєш їх одразу назад.

(Біл Кін)

   21 січня увесь світ святкує Міжнародний день обіймів (International Hug Day). З обіймів починається життя людини – адже перше, що робить мати після появи свого чада на світ – обіймає його . Обійми супроводжують нас протягом усього життєвого шляху- це прояв любові та підтримки ближньої людини. Саме тому присвячене обіймам свято знайшло всенародну підтримку і у світі, і у нашій країні. Свято обіймів було засновано в 1986 році в США, а потім швидко поширилося на всі регіони світу. На вулицях і особливо у навчальних закладах 21 січня можна помітити безліч людей, що обіймаються просто так, даруючи тепло душі та запалюючи іскорки любові, надії, добра та посмішки на обличчі багатьох людей.

   Наш заклад теж долучився цьогоріч до святкування Міжнародного дня  обіймів. Із нагоди відзначення Дня  обіймів у Славутському ліцеї ІІ – ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради відбулися  заходи: бесіда «Обійми як бумеранг», виховна година «Обіймись, частинкою тепла поділись», вікторина  «Що означає поняття «Обійми»», флешмоб «Обійми мене!», «Це так здорово, просто обійнятись!». Протягом дня презентувалось  відео «Наймиліші обіймашки від малюків та тварин». Усі учасники освітнього процесу мали можливість наповнити створений учнями 6 класу «Мішечок теплих обіймів», щирими, теплими обіймами. Мета  цих  заходів  показати  важливість турботи, уваги, підтримки  взаємовідносин  людей, які за допомогою обіймів підтримують один одного, даруючи позитив та гарний настрій на увесь день.  

 
 
 

   У 6 класі відбулась виховна година «Обіймись, частинкою тепла поділись», Під час заходу учні брали активну участь у різноманітних інтерактивних вправах: «Обійми мене», «Квітка сподівань», «Мішечок обіймів», метою заходу є обійняти якомога більше усіх, кого зустрінеш! Адже, обійми люблять всі - і діти, і дорослі, і навіть тварини. Це не тільки дуже добре, але і корисно для здоров'я. Відомо, що обійми нормалізують артеріальний тиск, покращують самопочуття, попереджають серцеві захворювання, знижують стрес. Учені дійшли висновку, щоб дитина виросла розумною, обіймати її потрібно не менше 7 разів на день. Навіть дорослій людині необхідно мінімум 4 обійми на день, причому чим вона старша – тим більше обіймів їй треба. Обійми супроводжують нас протягом усього життя. Ми обіймаємо друзів і рідних при зустрічі, після розлуки, обіймаємо один одного, щоб виразити свою радість і вдячність.

                                                           
 
 
 
 
 
 
 
 

   У День обіймів подаруйте своїм близьким і коханим людям обіймашки на знак теплого ставлення до них, нагадавши тим самим про свої щирі і теплі почуття.
   З Днем обіймів! Бажаємо ніжних Вам обіймів і щирих посмішок. Обіймайтеся частіше і заряджайте всіх гарним настроєм. Не забувайте: обійми зближують, розфарбовують сірі будні і вносять в життя радісні миті.

 

   У День обіймів свою ніжність і турботу прояви. І того, хто серцю дорогий, міцно-міцно обійми. Нехай зігріє у світі сірому, в мить холодних хуртовин, добрий дотик ласкавих, улюблених рук.

Вихователь 6 класу Семенюк Г.М.

 

Переглядів: 208 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам