Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Грудень » 10 » Міжнародний день пам’яті жертв злочинів геноциду
20:05
Міжнародний день пам’яті жертв злочинів геноциду

     

       Ось уже декілька років поспіль всі держави та народності вшановують 9 грудня як Міжнародний день пам’яті жертв злочинів геноциду. Страшними сторінками історії геноциду в Україні є Голодомор 1932-1933 років – не лише гуманітарна катастрофа в історії людства, а й не загоєна рана нашої вітчизняної історії.

     Цинічний злочин, скоєний більшовицькою владою за сталінського режиму – не єдина спроба позбавити українську національну спільноту права на існування, проте чи не найстрашніша. Поняття «геноцид»  суворо замовчувалося впродовж багатьох років, прикриваючись легендою про неврожайний рік, нестачу харчів, що призвело до смертей мільйонів невинних людей. На сьогодні ми можемо з впевненістю стверджувати, що дана політика держави була спрямована на винищення українського населення.

       З метою вшанування пам’яті жертв злочинів геноциду,  в Славутському ліцеї було  проведено ряд виховних заходів та класних години, годин пам’яті:  «Міжнародний день пам’яті жертв злочинів геноциду», «9 грудня – день скорботи», «Трагедія незнищенного народу», інформаційно-патріотична година «Свіча пам’яті».

         Годину пам’яті було проведено і в 10-В класі.

   На якій ліцеїсти разом з класним керівником та вихователем запалили свічу пам’яті та хвилиною мовчання вшанували загиблих, які стали жертвами небаченого в історії людства геноциду, а також підготували фотохроніку тих років. Ми маємо знати і пам’ятати криваві сторінки власної історії, щоби з впевненістю йти у майбутнє.

 

Підготували: класний керівник Леоненко А.А.

Вихователь Кривошия Т.О.

Переглядів: 362 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам