Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Лютий » 18 » Міжнародний День спонтанного прояву доброти
09:24
Міжнародний День спонтанного прояву доброти

Міжнародний День спонтанного прояву доброти

«Спробуйте бути хоча б трохи добрішими — 
і ви побачите, що будете не в змозі 
зробити поганий вчинок»
Конфуцій


   17 лютого – Міжнародний День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day). Це свято є досить молодим. Його поява пов’язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об’єднати під гаслами доброти всіх людей планети – незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності. Вважається, що в цей день людям слід намагатися бути не просто добрими, що само собою зрозуміло, а добрими безмежно і безкорисливо.

 

   У Славутському ліцеї II-III ступенів Хмельницької обласної ради було проведено ряд виховних та просвітницьких заходів до Міжнародного Дня спонтанного прояву доброти, на яких ліцеїсти дискутували про цінність нашого життя – доброту. Через проведення рольових ігор, учні навчалися милосердю, чуйності, співпереживанню, умінню розділити чужий біль та вчасно підтримати у важку хвилину.

   Здобувачі освіти мали можливість ознайомитись з інформаційними матеріалами, представленими на тематичному стенді «17 лютого – Міжнародний День спонтанного прояву доброти», переглянути відеоролики, інсценізації, які допомогли краще зрозуміти співчуття, любов, здатність відгукнутися на чужий біль.

   День спонтанного прояву доброти — це привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її виявляє. Тому проявляти добрі наміри, спонтанний прояв доброти у всіх своїх діях повинна постаратися кожна людина.

Класний керівник 8-А класу Познахівська С.Г.,

вихователь Щирук Г.Д.

 

Переглядів: 140 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам