Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Квітень » 8 » Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку
11:55
Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку

      6 квітня вся планета відзначає Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку. Це свято підкреслює важливість і необхідність спорту для суспільства, держави та всієї міжнародної спільноти.

   У  Славутському ліцеї II-III ступенів Хмельницької обласної ради були проведені заходи  до Міжнародного дня спорту на благо миру. Учні ліцею з великим бажанням і усмішкою  вийшли на ранкову зарядку, яка сприяла пробудженню і загартовуванню організму.

      Протягом дня демонструвалися відеосюжети «Спорт – це мир», а на стенді навчального закладу була представлена фотовиставка «Спорт – це голуб миру».

    Із метою популяризації спорту, зокрема такої гри як гандбол, у ліцеї відбулась товариська зустріч із гандболу між учнями. Під час гри команди показали свою майстерність, виявили толерантність і повагу  один до одного, отримали масу позитивних емоцій.

      Спорт, здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою загального процвітання та благополуччя української нації. Чим спортивніша, здорова  нація, тим сильніша і багатша Україна. Отож нових успіхів, вражень і перемог нашим ліцеїстам!   

Класний керівник 11-Д класу Шеремета С.В.

Вихователь   Кравчук Н.М.

Переглядів: 421 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам