Вітаю Вас, Гість

Головна » 2014 » Жовтень » 15 » Мобільний консультпункт МАН у Славутському ліцеї-інтернаті
07:52
Мобільний консультпункт МАН у Славутському ліцеї-інтернаті

                      

З метою залучення учнів до науково-дослідницької діяльності та забезпечення безперервної освіти в системі Малої академії наук України 12 жовтня 2014 року на базі Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату  було організовано роботу мобільного консультаційного пункту Хмельницького територіального відділення МАН України. Протягом дня у закладі плідно та результативно працював весь Північний округ Хмельницького територіального відділення МАН, а це учні та педагоги із Полонського, Ізяславського, Білогірського, Шепетівського, Славутського районів та міст Славути і Шепетівки. Гостинно зустрів  ліцей-інтернат усіх учасників мобільного консультаційного пункту, зареєструвавши кожного відповідно до обраних секцій, а це іноземна філологія, словесність та мистецтвознавство, мовознавство, секція історичних наук та правознавства, секції хімії, біології, екології та аграрних наук, наук про Землю, секції математичних та комп’ютерних наук та секція фізико-технічних наук.

    Ще до початку занять усім гостям  було  запропоновано ознайомитись із цікавим та різноманітним життям ліцею-інтернату, відчути справжній дух нашого закладу.  під час перебування гості мали змогу не тільки придбати чудові сувеніри патріотичної тематики, підтримавши тим самим захисників нашої рідної України, а ще й створити подібний виріб власними руками. У такому майстер-класі молода талановита молодь проявила всі свої вміння, фінтазію і творчість.

    Віримо, що майбутнє нашої держави — за освітою і наукою. А кожен учасник мобільного консультаційного пункту зробить свій внесок у науковий розвиток нашого суспільства, підтримуватиме й розвиватиме ту галузь, у якій буде плідно й творчо працювати.

Переглядів: 610 | Додав: sosli | Рейтинг: 4.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам