Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Лютий » 21 » МОВА РІДНА ДЛЯ КОЖНОГО СВОЯ...
20:37
МОВА РІДНА ДЛЯ КОЖНОГО СВОЯ...

   21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Урочисте святкування цієї визначної події відбулося і у Славутському обласному спеціалізованому ліцеї-інтернаті.      

     Впродовж тижня у навчальних групах проводилися виховні години, бесіди, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов, а також знайомилися з шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян.

    Ліцеїсти 9 класу 21 навчальної групи організували «відкритий мікрофон». Вихованці мали змогу декламувати поезію різними мовами: українською, німецькою, польською, а також співали українських народних пісень.

   Під час перерв увагу ліцеїстів привертали цікаві відеосюжети про рідну мову.

   Завершальним етапом у відзначенні Міжнародного дня рідної мови було проведення круглого столу, під час якого учні ознайомилися з історією виникнення свята. Учасники заходу відчули себе справжніми науковцями, адже вони висвітлювали питання про мову з різних поглядів. Захід був динамічним та цікавим, тому що ліцеїсти долучалися до різних інтелектуальних вправ, висловлювали свої міркування, цитували вислови про мову.

Інформацію підготувала

Вихователь 21 групи

Поліщук О.М.

Переглядів: 276 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам