Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Грудень » 18 » На хвилі інтелектуальності, креативності та науковості!
13:37
На хвилі інтелектуальності, креативності та науковості!

      13 – 14 грудня в Славутському ліцеї – інтернаті  пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення МАН України. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку  учнів,  виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

       Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

        У ліцеї – інтернаті  створено  простір для розвитку талантів, який дозволяє  учням рухатися вперед. Наша  формула успіху має кілька основних складових: це результат тісної співпраці  ліцею - інтернату  і науки, помножений на самовіддану працю учнів та педагогів і постійну всебічну підтримку  дирекції  закладу.

      Захист наукової роботи – це можливість відчути себе справжнім науковцем, майбутнім студентом.

        Більшість учнів успішно справились із захистом робіт, виявили ґрунтовні знання досліджуваного матеріалу, показали вміння знаходити рішення в нестандартних ситуаціях, логічно доводити актуальність досліджуваних проблем, вдало презентували дослідження, захищали свої ідеї, відстоювали власну позицію, брали участь у дискусії.

   Щиро вітаємо переможців з першим особистим досягненням на науковій ниві. Бажаємо вам нових успіхів та реалізації свого потенціалу.

Координатор по роботі

 з обдарованою молоддю

 Ковальчук В.Т.

Переглядів: 491 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам