Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Березень » 6 » Надзвичайна робота- надзвичайних людей
15:48
Надзвичайна робота- надзвичайних людей

    Напевно, не існує більш небезпечної та відповідальної професії, ніж професія рятівника. Цю професію обіймають непрості люди, люди з великою силою волі, люди, які здатні пожертвувати своїм життям, заради життя інших, люди, які, не зважаючи ні на що, готові кинутися на допомогу.

     1 березня 2018 р. на базі Славутського обласного спеціалізованого  ліцею інтернату поглибленої підготовки учнів  в галузі науки була проведена зустріч з працівниками Славутського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області з метою проведення профорієнтаційної роботи з ліцеїстами 36 та 46 навчальних груп військово-спортивного профілю.

         Янківський Віталій Пилипович- провідний інспектор  та Пузир Олександр Миколайович, заступник начальника 18 Державної-пожежної частини,розповіли про перспективи роботи рятівника, основні напрями діяльності оперативно-рятувальної служб, продемонстрували відповідні відеоролики та проінформували ліцеїстів про навчальні заклади, що готують фахівців Державної служби з надзвичайних ситуацій.

  Ліцеїсти були вражені цікавим відео та розповідями про навчання і роботу надзвичайних служб.

     Рятівник- це професія, яка об’єднує відважних і самовідданих людей, чий високий професіоналізм, постійна готовність до самопожертви забезпечують кожній українській родині надійний захист від природних і техногенних лих.

Поємчук Марина,

ліцеїстка 36 навчальної групи

Переглядів: 402 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам