Вітаю Вас, Гість

Головна » 2015 » Травень » 12 » Насильству – НІ!
09:37
Насильству – НІ!

                      

Дитинство – найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме в цей час людина формується фізично, психічно й інтелектуально, набуває необхідних знань, умінь та навичок. І саме в цей період вона потребує найбільшої уваги і захисту.

Зневажання людських прав дитини, приниження її гідності, насилля над нею сприяють виникненню дитячої психологічної травми, яка деформує особистість, порушує природний психологічний та фізіологічний розвиток дитини.

Найстрашніше те, що рамки сімейного насильства виходять за межі дому – і розширюють їх діти, які потерпають від насильства в сім’ї, скоюючи жорстокі вчинки по відношенню до своїх однолітків.

В рамках місячника родинного виховання, що проходить у травні 2015 року, з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, захисту прав дітей та формування ненасильницької ідеології в суспільстві, попередження і подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, учні Славутського обласного ліцею-інтернату долучилися до Всеукраїнського конкурсу відеопроектів «Вільні від насильства!».

Ліцеїсти, організувавши флешмоб «Відкрий очі», створили відеоролик «Насилля в родині очима дітей» методом «стоп-кадру», де відображені моменти насилля в сім’ї та звернення учнів до суспільства щодо відмови від будь-яких його проявів.

Даний відеосюжет є відображенням узагальненого бачення проблеми насильства в родині підлітками – учнями ліцею-інтернату.

Діти – майбутнє кожної держави. А тому фізичні та емоційні травми, які вони переживають, обкрадають суспільство та усіх його членів зокрема. Отож, першим кроком до подолання проблеми насильства в родині має стати її усвідомлення. Кожен, хто потерпає від насильства, має сказати "Ні!" насильству у власній родині.

Тетяна Петрівна Фурда,

практичний психолог ліцею-інтернату

 

Переглядів: 418 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/4
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам