Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Грудень » 13 » НАУКОВА ТВОРЧІСТЬ СЛАВУТСЬКОГО ЛІЦЕЮ
10:15
НАУКОВА ТВОРЧІСТЬ СЛАВУТСЬКОГО ЛІЦЕЮ

 …Грудневий день. Біля кожного навчального кабінету святково одягнені ліцеїсти. Це вони поспішають на засідання відділень та секцій І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України-2019.

            Сьогодні юні науковці підводять підсумки своєї клопіткої роботи у певній галузі діяльності.

 

 

 

 

     Кожен учень Славутського ліцею веде активну наукову діяльність, працює над серйозними проєктами, які можуть бути корисними для суспільства. І уже вкотре ліцеїсти-старшокласники – члени Малої академії наук України — беруть участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт та представляють свої нові й цікаві ідеї, винаходи, розробки. Вони працюють за різними науковими напрямами, публічно представляють та захищають свої дослідження, виявляючи високий рівень знань, глибокий інтерес до вивчення наукових дисциплін поза шкільною програмою.

       Сьогодні юні науковці відкривали завіси далекого минулого українського народу, відтворювали цікаві історичні події, адже усі добре усвідомлюють, що, творячи свою національну державу, мусимо правильно розуміти сучасне, а це неможливо без знання своєї «минувщини».

 

     А з яким  захопленням майстри художнього слова відтворювали всю багатогранність життя українського слова, різноманітність людських характерів і безліч подій  у світі літератури. Кожен закуток глибини народної творчості поставав у вигляді живих картин, що викликало найщиріші почуття і переживання.

 

      Цікаво було і на захисті науково-дослідницьких робіт з англійської мови, адже сучасна молодь добре усвідомлює, що питання вивчення іноземних мов у нашій крайні досить актуальне. Крокуючи шляхом євроінтеграції, знання іноземної мови є однією з найважливіших умов здійснення цього процесу.

 

    На секції «Медицина» учні піднімали питання маловідомих методів виявлення і прогнозування змін в організмі, проблем спадковості та генетики.

 

   Географи-початківці подорожували об’єктами гідрологічної сітки Малого Полісся, розглядали питання раціонального використання лісових ресурсів Славутського району, знайомились з туристичними об’єктами рідного краю, розкрили нові форми розселення у світі та Україні.

 

    На секції «Технічні науки» з’являються все нові і нові винаходи. Наукові дослідження ліцеїстів стосувалися енерго- та ресурсозберігаючих технологій – це одні із головних тем у сьогоденні нашої країни.

 

    Усі учасники ретельно підготувалися до захисту: вільно володіли матеріалом, аргументовано доводили свою думку та впевнено давали відповіді на поставлені питання,  приємно вражаючи усіх присутніх.

            Віримо, що наукові відкриття ліцеїстів, постійний пошук, їх нестандартні рішення «дорослих» проблем дадуть дієві результати з питань виховання і розвитку здобувачів освіти Славутського ліцею ІІ – ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради, а скарбниця перемог навчального закладу суттєво поповниться новими  здобутками в обласному етапі конкурсу-захисту. 

            Вітаємо учнів Славутського ліцею з першими особистими  досягненнями  на ниві науки!

Лілія Зайчук, Вікторія Антонюк,

журналісти ліцею

Автори фото: Маргарита Тунік, Тетяна Котик

Переглядів: 184 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам