Вітаю Вас, Гість

Головна » 2012 » Листопад » 6 » Науковий супровід обдарованих ліцеїстів викладачами Хмельницького Національного університету
15:56
Науковий супровід обдарованих ліцеїстів викладачами Хмельницького Національного університету

З метою активізації залучення обдарованої молоді до науково-дослідницької діяльності та покращення якості знань учнів-членів Хмельницького територіального відділення МАН України під час осінніх канікул, у період з 29 по 31 жовтня 2012 року, ліцеїсти одинадцятих класів взяли участь в осінній очній сесії заочної школи Хмельницького територіального відділення Малої академії наук.

В рамках сесії ліцеїсти Пилипчук О., Головенков Д. та Гаврилюк Д. побували на кафедрі радіотехніки та зв’язку Хмельницького національного університету, де здійснили експериментальне дослідження за темами власних науково-дослідницьких робіт МАН під керівництвом  кандидата технічних наук, доцента кафедри радіоелектронних апаратів і телекомунікацій Підченка С.К. та кандидата технічних наук, доцента кафедри радіотехніки та зв’язку Таранчук А.А.

Навчальні заклади давно позв’язує плідна творча співпраця та наукова підтримка обдарованих юних пошуковців-винахідників.


Переглядів: 680 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам