Вітаю Вас, Гість

Головна » 2014 » Жовтень » 12 » Науково-практична конференція «Природнича освіта: проблеми та шляхи їх вирішення»
21:31
Науково-практична конференція «Природнича освіта: проблеми та шляхи їх вирішення»

                 

 7 жовтня 2014 року у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася науково-практична конференція «Природнича освіта: проблеми та шляхи їх вирішення».

Досвід роботи Славутського ліцею-інтернату з даного питання на конференції представили вчитель біології вищої кваліфікаційної категорії Меркушева Олена Миколаївна та практичний психолог Фурда Тетяна Петрівна.

Із вступним словом до учасників конференції звернулися директор департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Фасоля Олег Іванович та проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Попик Олександр Федорович.

На пленарному засіданні присутні заслухали низку доповідей, в яких висвітлено роль природничої освіти у формуванні світогляду школяра, актуальні питання підготовки вчителів до виконання науково-дослідної роботи учнів, особливості викладання природничих дисциплін на сучасному етапі тощо.

В рамках роботи секції «Природничі науки в забезпеченні стратегії стійкого розвитку» практичний психолог Фурда Тетяна Петрівна виступила із доповіддю «Зміцнення фізичного та психічного здоров’я ліцеїстів через запровадження здоров’язберігаючих технологій в освітньо-виховному просторі Славутського ліцею-інтернату», в якій було представлено досвід роботи ліцею-інтернату з цього питання.

За матеріалами конференції видано збірник наукових праць «Природнича освіта: проблеми та шляхи їх вирішення», до якого увійшли і напрацювання педагогів ліцею-інтернату.

Переглядів: 499 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам