Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Травень » 2 » Навчально-польові збори
16:27
Навчально-польові збори

     У період з 26  по 28 квітня 2018 року в Славутському обласному спеціалізованому ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки учнів в галузі науки були  проведенні навчально-польові збори з юнаками  та дівчатами 11-х класів. Головною метою занять було практичне закріплення освітніх компетентностей, вмінь та навичок здобувачів освіти з вогневої, тактичної, прикладної фізичної підготовки, основ медичних знань та з формування їх готовності до захисту Вітчизни і дій в умовах надзвичайних ситуацій.  Навчально-польові збори розпочалися вітальним словом директора ліцею-інтернату Олени Яківни, яка побажала випускникам успішного проходження навчально-польових зборів,  бути гідними захисниками Вітчизни та гарантами миру і спокою незалежної України.

    Вступну лекцію на тему «Вогнева підготовка» провів вчитель «Захисту Вітчизни»  Конченко Ігор Володимирович, який пояснив, що кожен свідомий громадянин України повинен орієнтуватися в навиках збирання та розбирання зброї.

   Ліцеїсти складали навчальні нормативи з прикладної фізичної підготовки, стройової підготовки, військової топографії та цивільного захисту, а саме: розбирання та збирання автомата Калашникова, ручних гранат, встановлення мін.

    Сформовані навчальні відділення під керівництвом своїх командирів закріпили уміння і навички із надання домедичної допомоги при радіаційних ураженнях: використання захисних споруд, одягання спецодягу і взуття, допомога в залежності від характеру уражень організму людини. Ліцеїсти мали змогу  продемонструвати отримані знання й навички з накладання пов’язок, вимірювання артеріального тиску, температури, накладання шини з підручного матеріалу.

    Заключним етапом навчально-польових зборів стало проведення військо-спортивного свята, де учні виконували вправи з прикладної фізичної підготовки, відпрацювали прийоми стрільби з пневматичної зброї та метання гранати. Свято стало підведенням  підсумків зборів і, власне, курсу предмету «Захист Вітчизни». Всі учні 11-х класів засвоїли програму «Захист Вітчизни» на достатньому та високому навчальному рівні і показали високий рівень практичних вмінь, навичок з предмету.

    Майбутнє нашої  держави залежить від молоді, тому важливо виховувати захисників Вітчизни, справжніх патріотів України.

 

Вчителі  Захисту Вітчизни:

Конченко І.В., Гаврилюк Т.М.

Переглядів: 301 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам