Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Жовтень » 29 » Оголошення
14:55
Оголошення

Хмельницька обласна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти – об’єктів спільної власності територіальний громад сіл, селищ, міст області

 

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності області

Загальні умови

Найменування посади

директор закладу загальної середньої освіти

Найменування, місцезнаходження закладів освіти, код ЄДРПОУ

 1. Кам’янець-Подільська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Славутинка» Хмельницької обласної ради (м. Кам’янець-Подільський                       вул. Л. Українки, 71, код ЄДРПОУ 23836149).
 2. Вовковинецька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради (Деражнянський район, смт Вовковинці, вул.Макаренка,2 код ЄДРПОУ 21349617).
 3. Новоушицька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Хмельницької обласної ради (смт Нова Ушиця, вул.І.Франка, 2 код ЄДРПОУ 21347662).
 4. Плужнянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів (Ізяславський район,                   с.Плужне, вул.Островського,2 код ЄДРПОУ 22989218).
 5. Славутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради (м. Славута, вул Князів Сангушків, 8 код ЄДРПОУ 23563740).
 6. Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки                                             (м. Хмельницький, вул. Озерна, 14 код ЄДРПОУ 21337420).
 7. Ямпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Хмельницької обласної ради (Білогірський район, смт. Ямпіль, вул. Центральна,30 код ЄДРПОУ 22989974)
 8. Кам’янець-Подільська спеціальна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради (м.Кам’янець-Подільський, вул.Суворова,20 код ЄДРПОУ 23827908).
 9. Антонінська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Хмельницької обласної ради (Красилівський район, с.Антоніни, вул.Графська,21 код ЄДРПОУ 22986562).

10. Голенищівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Хмельницької обласної ради (Чемеровецький район, с. Голенищево код ЄДРПОУ 22989891)

Умови оплати праці

посадовий оклад, надбавки, доплати та премії, які встановлюються згідно контракту, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2002р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», від 20.04.2007р. №643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки», наказів Міністерства освіти і науки від 26.09.2005р. №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», від 15.04.1993р. №102  «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти».

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу

посаду керівника закладу загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типу та форм власності може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто (або уповноважена згідно з довіреністю особа) подають до Хмельницької обласної ради (м. Хмельницький, майдан Незалежності,2, каб.241) наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (згідно з додатком);
 • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 • копії документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
 • довідку про відсутність судимості;
 • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
 • тезові ключові пропозиції перспективного плану розвитку на один та п’ять років.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні або моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Дата початку та закінчення прийому документів

з 29 жовтня 2018 року по 22 листопада 2018 року включно до 17.00.– подання претендентами документів за адресою м. Хмельницький, майдан Незалежності, будинок 2, каб.241

Прізвище, ім’я, по батькові, посада, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про конкурс та приймає документи для участі у конкурсі

Стасюк Оксана Володимирівна                                       телефон: 0382 65-62-32, каб. 241 електронна адреса personal@km-oblrada.gov.ua

Інформація

щодо етапів проведення конкурсу

Дата початку конкурсного відбору, його етапи та тривалість (за рішенням конкурсної комісії дата і час, місце проведення конкурсного відбору будуть повідомленні додатково)

1. Проведення конкурсного відбору в три етапи:

І етап

1) Перше засідання конкурсної комісії, де проводитиметься перевірка поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам та допуск претендентів до участі у конкурсному відборі (упродовж п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів) та визначення переліку тестових питань та зразків ситуаційних завдань з наступним оприлюдненням на веб-сайті обласної ради.

2) Ознайомлення кандидатів, допущених до участі у конкурсному відборі, із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу освіти.

ІІ етап

1) письмове тестування на знання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р (тривалість не довше 60 хвилин);

2) вирішення письмового ситуаційного завдання на знання професійних компетентностей (тривалість не довше 30 хвилин);

ІІІ етап – презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (не довше 7 хвилин на одну презентацію).

2. Визначення переможця конкурсу або визнання конкурсу таким, що не.

3. Оприлюднення результатів конкурсу (упродовж двох робочих днів з дня закінчення конкурсу).

4. Протягом трьох робочих днів з дня визначення переможця конкурсу голова обласної ради призначає переможця конкурсу на посаду шляхом укладання з ним строкового трудового договору (контракту) у встановленому законодавством порядку

Переглядів: 332 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам