Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Вересень » 18 » Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізкультури і спорту
14:38
Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізкультури і спорту

Спорт високих досягнень – це слава Україні,

наш гімн і прапор в усіх куточках світу –

це позитивні емоції для мільйонів уболівальників.

 

   З метою зміцнення здоров’я учнів та формування здорового способу життя, у ліцеї-інтернаті відбувся Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізкультури і спорту. В програмі були і бесіди,  і відеофільми про здоровий спосіб життя та про спорт, і змагання з настільного тенісу та бадмінтону, і   спортивний квест.

   Традиційний захід, спортивний квест, розпочався з урочистої лінійки. З вітальним словом до учасників змагань звернулася голова фокус-групи вчителів фізичної культури та Захисту Вітчизни Єльцева А.М. , яка побажала усім успіхів і перемог, наголосивши при цьому, що заняття фізичною культурою, спортом загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати волю, наполегливість, почуття товариства, благородства.

    Учасники квесту змагалися з шести міні-видів спорту: 11м безопорні удари - суддя Божкевич О.В..; естафетний біг 4х30м – суддя Єльцева А.М.; штрафні кидки - суддя Шеремета С.В..; метання м’ячика у ціль – суддя ВінярськаО.В..; верхні волейбольні подачі - суддя Бондарук В.О.; спортивна вікторина - суддя: Гоцюк О.Л.; стрибки через скакалку – Конченко І. В..

 

   За підсумками змагань перше загальне командне місце з усіх міні-видів спорту посіла збірна 46, 21 навчальних груп, набравши 49 очок; друге місце дісталося збірній команді 36,41,31 навчальних груп із кількістю балів у 43 очка; третє місце виборола збірна команда 43,33 навчальних груп - 42 очка; четверте місце поділи дві команди – збірні 42,32,22 та  44,34,37 навчальні групи із сумою 39 очок; п’яте місце – у збірної 45, 35 груп - 36 очок; Переможці і призери змагань були нагороджені солодкими подарунками.

    Вітаємо учасників спортивного квесту та дякуємо усім за гідний результат і прагнення до перемоги. Дякуємо за підтримку вірним вболівальникам команд-учасників.

Алла Миколаївна Єльцева,

вчитель фізичної культури

Переглядів: 285 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей-інтернат © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам