Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Травень » 10 » Пам’ятаємо. Перемагаємо!
11:20
Пам’ятаємо. Перемагаємо!

    8 та 9 травня ми вшановуємо пам'ять всіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років в Україні та відзначаємо День перемоги над нацизмом.

   Через розпач і віру, смерть і безсмертя український народ кував довгоочікувану Перемогу. І вона прийшла – Перемога, в осяяний сонцем травневий день, затьмарений гіркотою втрат.

   З 7 по 10 травня у Славутському ліцеї-інтернаті під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо» весь педагогічний колектив та здобувачі освіти доповнили свій одяг знаком «Мак пам’яті», згадуючи та вшановуючи пам'ять тих, хто боровся з нацизмом, усіх жертв війни.

   В усіх навчальних групах були проведені години пам’яті, виховні години: «Наша біль – наша пам'ять», «Український патріотизм проти тоталітарних систем», «Пам’ятає врятований світ», «День пам’яті та примирення».

   Ліцеїсти 10 класу 35 навчальної групи підготували інформаційний стенд «Пам’ятаємо загиблих, шануємо живих!».

   8 травня, в День пам’яті та примирення, ліцеїсти здійснили покладання квітів до пам’ятних місць, пов’язаних із Другою світовою війною – Меморіалу пам’яті загиблим славутчанам та Пантеону слави.

   Протягом тижня здобувачі освіти ліцею-інтернату мали змогу переглянути ряд документальних фільмів: «Радянська історія», «1941. Заборонена правда», «Ціна перемоги», «ОУН-УПА: війна на два фронти».

   Завершився тиждень молодіжним флешмобом «З Україною в серці», яким ліцеїсти висловили світлу пам'ять та безмежну вдячність мільйонам співвітчизників, які загинули в полум’ї перемоги над нацизмом.

   Вічна слава тим, хто не повернувся з тієї страшної війни. Честь і слава живим героям! Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Класний керівник 35 навчальної групи

Гринько А.І., вихователь Рабченюк О.О.

Переглядів: 430 | Додав: sosli | Рейтинг: 1.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам