Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Березень » 23 » Педагогічна рада «Формування професійної компетентності педагога як умова розвитку та самореалізації особистості»
11:50
Педагогічна рада «Формування професійної компетентності педагога як умова розвитку та самореалізації особистості»

   21 березня 2017 р.  у Славутському обласному сеціалізованому ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки учнів в галузі науки відбулася педагогічна рада «Формування професійної компетентності педагога як умова розвитку та самореалізації особистості».

  Виховати компетентного творчого учня може лише компетентний і творчий вчитель. Робота педагога супроводжується постійним спонуканням до творчості, жоден учитель  ліцею-інтернату не застосовує загальновідомі методики без свого відтінку, свого наголосу. Педагогічний колектив ліцею, розуміючи важливість і складність проблем, що постають перед ним, працює над удосконаленням навчально-виховного процесу, над формуванням особистості вчителя, його педагогічної майстерності.

    Під час педагогічної ради педагоги продемонстрували високий рівень своєї фахової підготовки та майстерності,  а також методичний арсенал традиційних і нетрадиційних форм і методів роботи.

 

   Професійна компетентність педагога визначається обсягом компетенцій, колом повноважень у сфері професійної діяльності, що окреслюють індивідуальний стиль роботи, спосіб досягнення навчально-виховної мети, забезпечують якість і ефективність професійної діяльності,  допомагають обрати власний шлях використання інновацій у практичній діяльності.

Переглядів: 279 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей-інтернат © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам