Вітаю Вас, Гість

Головна » 2015 » Вересень » 22 » ПЕРЕДОВИЙ ДОСВІД – ЗАПОРУКА ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ
12:46
ПЕРЕДОВИЙ ДОСВІД – ЗАПОРУКА ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ

      16 вересня 2015 року на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся постійно діючий семінар-практикум учителів математики, які  викладають у 5-11 класах з поглибленим вивченням математики та у 10-11 класах, де математика вивчається на профільному рівні.

      Даний захід традиційно зібрав як досвідчених учителів області, що працюють у класах з поглибленим та профільним вивченням математики, так і тих, хто робить лише перші кроки у даному напрямку. В ході роботи семінару учасники розглянули особливості реалізації цілей та завдань програми профільного рівня у 10 -11 класах та поглибленого вивчення математики у 8 -11 класах.

      У рамках практичної частини семінару Кознюк Лариса Анатоліївна, вчитель математики Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки, презентувала творчий доробок групи учителів математики навчального закладу Саприкіної О.Я., Кознюк Л.А., Горбатюк Л.Р., переможців обласної виставки педагогічних інновацій «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» 2015 року - «Розв'язки задач підвищеного рівня складності (за підручником «Алгебра 11»  авторів Є.П. Неліна, О.Є. Долгової (академічний рівень, профільний рівень)».  

        

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

 

       Вона, зокрема, зупинилась на розв’язках задач підвищеного рівня складності  за розділами «Границя неперервної функції. Похідна та її застосування», «Показникова та логарифмічна функції», «Елементи комбінаторики, теорії ймовірностей та статистики», «Інтеграл та його застосування», виділила основні типи задач та алгоритми їх розв’язання.

                                  Ставінський О.В.,

                                  заступник директора

                                  з навчально-методичної роботи

Переглядів: 445 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам