Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Квітень » 12 » ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ НАУКОВО ТЕХНІЧНИХ РОБІТ
13:50
ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ НАУКОВО ТЕХНІЧНИХ РОБІТ

     Другий рік поспіль  учні Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки беруть участь  у Подільському  відкритому  конкурсі    науково-технічних робіт учнів та  студентів: «Енергоефективність у промисловості, сільському, міському та домашньому господарствах».  Метою організаторів конкурсу (Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА,  ХНУ « Поділля») популяризація технічної творчості та винахідництва у сфері енергозбереження та енергоефективного використання паливно-енергетичних ресурсів в Україні серед учнівської і студентської молоді. Завдання конкурсу -  стимулювання творчого, інтелектуального і духовного розвитку молоді, зростання їх громадянської свідомості,  патріотизму та  технічної  майстерності.

       На конкурс було представлено 26 науково – технічних робіт.   Наукова робота ««Збирач туману» - пристрій перетворення водяної пари в рідину» учениці 11 класу Славутського ліцею – інтернату  Пізнюр Юлії зацікавила  журі своєю економічною привабливістю  та можливість його практичного впровадження, актуальністю обраної теми для економіки України та рівнем  розуміння проблеми  ліцеїст кою.  

      За підсумками  очного  етапу конкурсу науково – технічна робота  ліцеїстки  11 класу Пізнюр Ю. О. відзначена  Дипломом І ступеня та цінним подарунком від організаторів та спонсорів конкурсу. 

       Вітаємо Пізнюр Юлію та її наукового  керівника, вчителя фізики  Коваля В.Л. з  перемогою,  бажаємо  творчих злетів!

      

Ковальчук В.Т. координатор по роботі

 з обдарованою молоддю ліцею - інтернату

Переглядів: 285 | Додав: sosli | Рейтинг: 3.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей-інтернат © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам