Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Березень » 5 » ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ РОБІТ МАН України - 2020
08:27
ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ РОБІТ МАН України - 2020

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО

КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ РОБІТ МАН України - 2020

 

   Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України проводиться з метою виявлення, підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

   Цього року у  ІІ  етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України маємо перемоги:

 у секції Авіа- та     ракетобудування,   машинобудування і   робототехніка,  дипломант І   ступеня Захарчук Євгеній («Саморобний очищувач та зволожувач повітря – кліматична установка та обладнання для міні-теплиці»), науковий керівник Коваль В.Л.   

 

 

 

 

 

 

 

 

у секції Електроніка та приладобудування,  дипломант ІІ ступеня Марчук Богдан («Саморобний сонячний трекер»), науковий керівник Леоненко А.А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

у секції Історія України,  дипломант ІІ ступеня Дубова Іванна («Дисидентський рух в Україні: основні напрямки та характерні риси»), науковий керівник Гринько А.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 у секції Географія та ландшафтознавство,  дипломант ІІІ ступеня Фармагей Жанна («Зміна структури сільськогосподарських угідь Славутчини в контексті глобального потепління»), науковий керівник Ковальчук В.Т.

 

 

 

 

 

 

 

З гордістю вітаємо ліцеїстів та бажаємо подальших успіхів у досягненні наукових вершин!

Переглядів: 191 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам