Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Травень » 6 » «Переможцями не народжуються, переможцями стають»
14:57
«Переможцями не народжуються, переможцями стають»

 «Переможцями не народжуються, переможцями стають», - такими словами розпочалось уже традиційне у нашому навчальному закладі засідання Молодіжної Ліги Переможців. На дійство були запрошені усі, хто за підсумками 2016/2017 навчального року став найкращим - переможці Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів, педагоги-наставники та представники батьківського комітету.

         Лідер Ліги Переможців – директор ліцею-інтернату Олена Яківна, щиро привітала учнів та їхніх наставників із досягненнями та здобутками, а також наголосила, що за підсумками результатів поточного навчального року наш храм науки очолив рейтинг навчальних закладів області за кількістю перемог у різноманітних олімпіадах та конкурсах. Безсумнівно, такий високий статус – плідна співпраця дирекції, вчителів, учнів, батьків.

 

 

 

         Аби переможці разом із своїми наставниками назавжди запам’ятали цей чудовий день, Олена Яківна вручила кожному унікальний пам’ятний сувенір – чашку з емблемою Молодіжної Ліги Переможців.

         Ліцеїсти щиро, зі сльозами на очах, висловлювали слова вдячності за докладені зусилля, за клопітку і самовіддану працю усім: дирекції навчального закладу, вчителям та батькам, завдяки яким вони отримали горде звання «Переможець».

         Справжньою перлиною засідання стала вистава «Маленький принц» за мотивами філософської казки Антуана де Сент-Екзюпері у виконанні учасників театральної студії «Фенікс» (керівник: Ольга Олексіївна Ковальчук).

         Усе дійство проходило у теплій та дружній атмосфері, у якій кожен відчував себе невід’ємною частиною величезного механізму під назвою «Славутський ліцей-інтернат». А фінальним акордом зібрання було приємне спілкування батьків, вчителів та учнів за чашкою запашної кави зі смаколиками…

         Засідання Ліги Переможців – свято, на якому зібрано плоди праці учнів та педагогів за цілий рік.

         Щиро сподіваємось, що позитивна динаміка щорічного розширення Ліги Переможців і надалі прогресуватиме.  Чимало зусиль потрібно докласти, щоб отримати таке бажане і горде звання – «переможець»,  але успіх того вартий, адже результат цінується докладеними зусиллях заради досягнення власної мети.

Оксана Буцін,

представник Молодіжної Ліги Переможців,

учасник гуртка «Юні журналісти»

Переглядів: 310 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам