Вітаю Вас, Гість

Головна » 2013 » Січень » 10 » Перша у 2013 році педагогічна рада
12:21
Перша у 2013 році педагогічна рада

 В той час, коли вихованці Славутського  обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки весело та змістовно проводять зимові канікули,  педагогічний колектив  наполегливо працює над  формуванням  нового педагогічного мислення  всіх  педагогічних працівників, над на пошуком та розробкою інноваційних шляхів розвитку всіх ланок і складових ліцею-інтернату.

 Принципово нові педагогічні ідеї і положення вимагають переорієнтації  роботи  колективу на систематичне впровадження  інноваційних педагогічних технології як в навчальний, так і у виховнй процес. Педагогічна рада, тема якої «Формування успішної особистості засобами інноваційних педагогічних технологій» та ліцейний конкурс « Вчитель року»  допомогли узагальнили досвід роботи вчителів закладу щодо реалізації засобів інноваційних педагогічних технологій та оптимізували зусилля всього педагогічного колективу ліцею-інтернату на активізацію навчально-виховного процесу щодо формування успішної особистості засобами інноваційних технологій.

Педагогічна рада проходила нетрадиційно та складалась з двох частин: теоретичної і практичної. В теоретичній частині розглядалось сучасне тлумачення сутності засобів інноваційних педагогічних технологій та  ознак їх відтворення у навчальному і виховному процесі ліцею-інтернату.

Практична частина педагогічної ради проходила у вигляді ділової педагогічної гри  « МІЙ КОУЧІ ЗМОЖЕ!», де наставники та молоді вчителі демонстрували на практиці свої знання інноваційних педагогічних технологій та вміння застосовувати їх на практиці підчас таких конкурсних завдань, як: «Майстерня наставників», «Вчитель-ерудит». «Вчитель- дослідник», «Говорять учні» та «Педагог-практик». Переможцем ділової педагогічної гри « МІЙ КОУЧІ ЗМОЖЕ!» та ліцейного конкурсу « Вчитель року»   став вчитель інформатики Ульянков Антон Андрійович. Всі учасники ділової педагогічної гри були відзначені членами педагогічного арбітражу, які оцінювали  роботу педагогів. Не стандартне проведення педагогічних рад та методичних заходів є традиційні в Славутському  обласному спеціалізованому ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки учнів в галузі науки, бо активізує діяльність усього педагогічного колективу на нові здобутки.

 

Переглядів: 657 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам