Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Лютий » 15 » Підсумкові нотатки...
21:24
Підсумкові нотатки...

      Підсумкові нотатки про проведення тижня   зарубіжної літератури у Славутському ліцеї ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради

   Відкриття тижня зарубіжної літератури розпочалося яскравим вернісажем літературних героїв. Гаррі Потер, Поліанна, Пеппі Довга Панчоха, Попелюшка, Майстер й Маргарита запросили ліцеїстів у чарівний світ Літератури, даруючи їм незабутні афоризми майстрів слова: «Рушай вперед! Вагатися ж не слід- Набудеш вражень, досвіду, культури! Адже перед тобою дивний світ її Величності Літератури!»

      А вражень й захоплень було удосталь і від літературної кав’ярні «Гостина лауреатів Нобелівської премії з літератур», проведеної ліцеїстами 10-Г класу, і від флешмобу «Сторінками улюблених книжок» у наймолодших читачів, п’ятикласників, і від інсценування комедії М.В.Гоголя дев’ятикласниками.

      У атмосфері творчого пошуку та креативності пройшов фестиваль постерів, буктрейлерів, коміксів за художніми творами. Найактивнішими виявились здобувачі освіти 11-Г класу, виборовши призові місця.

     У день Святого Валентина по-особливому лірично зазвучала поезія Гійома Аполлінера, Олександра Блока, Анни Ахматової у рамках «Майстер класу», «І в слові музика звучала…» від учасників театральної студії «Фенікс».

     Швидкість, кмітливість, толерантність, наполегливість, азарт повністю заволоділи серцями юних знавців зарубіжної літератури при проведенні квесту «У пошуках літературних скарбів», до якого долучилися ліцеїсти 10-их класів, делегуючи команду від класу. Усі 5 команд швидко впоралися з маршрутом пошуків і кожна отримала справжній скарб – книгу!

     Час, який ми провели разом з вами, швидко промайнув, лишаючи у наших серцях літературних полиск. Але завжди поруч вірний, готовий прийти на допомогу у хвилини дозвілля чи праці, вірний друг – книга…

Всіх тих, хто вдумливо читає,

І тих, хто любить мандрувати

Та прагне більше пізнавати,

Долати знань високі мури

Вас кличе світ літератури!

Вчитель зарубіжної літератури Ковальчук О.О.

Переглядів: 347 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам