Вітаю Вас, Гість

Головна » 2014 » Лютий » 12 » Подарунок ліцею - інтернату від Лавринюка Сергія
11:26
Подарунок ліцею - інтернату від Лавринюка Сергія

Розуміючи на скільки міцно комп’ютерні технології увійшли в навчально-виховний процес Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки, випускник ліцею, учень 11 класу, 43 навчальної групи – фізико-математичного профілю Лавринюк Сергій,  сам створив комп’ютерну систему «Журнал он-лайн»  призначену для спрощення контролю та обліку навчальних досягнень і відвідування учнів ліцею-інтернату. Кожен вчитель та класний керівник може заповнювати свій листок в «Журналі он-лайн» так, як і в звичайному шкільному журналі, а батьки та учні, ввівши пароль, в зручний для себе час можуть дізнатись про навчальні бали за будь-який день навчального року. Дирекції ліцею-інтернату дана електронна програма є також гарним помічником, адже може допомагати в складанні розкладу занять та в  плануванні роботи закладу.

Презентована Лавринюком Сергієм програма «Журнал он-лайн»  підтвердила, що наші учні є дійсно обдаровані, які, навчаючись в ліцеї-інтернаті, займаються  науково-технічним дослідженнями та інженерними розробками, що є актуальними в модернізації навчально-виховного процесу.

   До речі, Лавринюк Сергій є успішним членом МАН, а в лютому 2014 року представлятиме Хмельниччину  у Всеукраїнському конкурсі «Intel-Техно Україна» та у  національному етапі Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «ІNFOMATRIX 2014» з роботою «Система управління контентом CMST (CMST-Content Management System for Teachers)».

Хай щастить Сергію у здійсненні його заповітної мрій  - стати успішним програмістом світового рівня, а педагогічному колективу ліцею-інтернату  бажаємо натхнення у виявленні та підтримці обдарованої учнівської молоді!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 411 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам