Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Червень » 21 » ПОДОРОЖ ДО «ПОДІЛЬСЬКОЇ ШВЕЙЦАРІЇ»
07:16
ПОДОРОЖ ДО «ПОДІЛЬСЬКОЇ ШВЕЙЦАРІЇ»

        Нещодавно колектив Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради здійснив незабутню подорож до містечка Сатанів.

            Першою зупинкою нашої екскурсії стала Сатанівська синагога - пам’ятка містобудування та архітектури України національного значення, зроблена в стилі Ренесансу оборонного типу. Синагога в Сатанові оповита безліччю легенд і переказів, про які ми дізналися із розповіді екскурсовода. Артур Давидович Фрідман взяв її під свій патронат, і уже 2014 рокузавершилась основна частина реставраційних робіт.

     Кожного із нас по-особливому вразив унікальний п’ятизірковий лікувально-діагностичний комплекс «Арден-Палац», який планується здійснювати як санаторій з високим рівнем сервісу і якості обслуговування.Базовим для лікування є прийом сатанівської води «Збручанська», яка не має аналогів за силою лікувального ефекту. Відмінна інфраструктура, європейські стандарти та особлива медико-діагностична база – все це під одним дахом.

     Валерій Вікторович Калмиков, директор  ТОВ «Арден-Палац», розповівнам про усі можливі напрямки лікування, якісні послуги  та гідний відпочинок. Номери  продумані до деталей – як дизайнерських, так і практичних.Тут створено і зимовий сад, і сучасні спортивні зали, їдальня і місця для розваг та дванадцять різних саун, збудованих у традиціях різних країн світу.

     Гостинно привітав усіх у лікувально-діагностичному комплексі «Арден-Палац»  Артур Давидович Фрідман, генеральний підрядник будівництва цієї масштабної акції зі спорудження оздоровчого комплексу. Він розповів про усі тонкощі проекту й дизайну приміщень, специфіку оздоровлення та якість харчування. Також Артур Давидович зазначив, що буде радий бачити кожного працівника нашого закладу у стінах «Арден-Палацу».

      Від імені усього колективу щиро дякуємо Артуру Давидовичу Фрідману за надання нам можливості доторкнутися до спадщини сивої давнини рідного краю і відчути дух українського минулого.Дякуємо за організовану екскурсію, під час якої ми пізнали історію містечка Сатанів та побачили комфортні умови, високоякісне лікувальне обладнання комплексу «Арден-Палац».

     Ви, Артуре Давидовичу, безумовно, заслуговуєте найщирішої і найглибшої вдячності за титанічну працю, за те, що Ви не шкодуєте сил та часу й спрямовуєте свій талант на відновлення, розвиток вітчизняних туристичних ніш. Адже унікальний лікувально-діагностичний комплекс «Арден-Палац»зможе привабити на Хмельниччину українських туристів і відпочивальників з інших країн. Бо ж нині аналогів «Арден–Палацу» в Україні не знайдеш, та й у Європі їх ще треба пошукати.

Переглядів: 254 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам