Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Грудень » 2 » Подумай про майбутнє – обери життя!
08:47
Подумай про майбутнє – обери життя!

   Найважливіше , що є у кожної людини , - це її здоров’я. Здорова людина – це вже щаслива людина. Недаремно у народі кажуть : «Як здоров’я зникає, то щастя тікає».

   1 грудня -  Всесвітній день боротьби зі СНІДом .  Сьогодні СНІД –  одна з найголовніших проблем людства . 

  У Славутському обласному ліцеї  з метою усвідомлення небезпеки , яку несе цей смертельний «ворог», проведено ряд заходів . До них долучилися усі навчальні групи з виготовленням плакатів і листівок.

  Міжнародним символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, яка поєднала людей багатьох країн, а особливо ліцейну родину. Вона є пам’яттю про мільйони людей, життя яких забрала ця страшна недуга.

  З великою зацікавленістю учні навчального закладу переглядали тематичні відео - матеріали  , які підготували ліцеїсти 32 групи.

     У 21 начальній групі була проведена виховна година « Захисти себе від СНІД  та ВІЛ-інфекції». У ході роботи була проведена акція «Рука підтримки» з метою розуміння та толерантного ставлення до людей, які переживають смертельну хворобу.         

 Також не залишилися осторонь  ліцеїсти 35 навчальної групи , які провели валеолекторій «Молодь проти СНІДу».

  Відбулося проведення круглого столу на тему : «Подумай про майбутнє –  обери  життя!». Необхідно запам’ятати, що будь - яка людина має ризик заразитися ВІЛ- інфекцією , тому від нашої поведінки залежить наше здоров’я.

  Від страху ,  пов’язаного  зі СНІДом , кожен  повинен  усвідомити  свої вчинки та поведінку. Не  потрібно забувати про толерантне ставлення до ВІЛ – інфікованих .

Пам’ятаймо :  життя – це скарб, бережімо його і піклуймося про нього!

 

                                                                Соціальний педагог  Свідзінський О.П.,

ліцеїсти 32 навчальної групи

Переглядів: 277 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам