Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Жовтень » 22 » «POLYTECO Україна 2018-2019»
13:12
«POLYTECO Україна 2018-2019»

     В Славутському ліцеї   ІІ – ІІІ ступенів Хмельницької обласної  ради  вже стало   доброю традицією зустрічати  учасників  конкурсу «POLYTECO Україна 2018-2019» - національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів Intel ISEF-2019  з перемогою.   

   Метою фестивалю є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів у різних галузях техніки.

     16 – 19  жовтня 2018 року у  головному залі Державного політехнічного музею учасники та гості  конкурсу мали можливість ознайомитися з  інноваційними проектами (майже 160 проектів) юних науковців, у шести категоріях: «Математика», «Фізика та астрономія», «Інженерія», «Енергетика», «Хімія» та «ІТ».  Географія учасників дуже широка: вони приїхали з 19 областей України та міста Києва.

      Нам приємно і ми гордимося, що  молоду наукову  еліту Хмельниччини представляли двоє учнів Славутського ліцею, у категорії « Фізика та астрономія » - Бунда Марина  та Поночовний Павло – категорія « Інженерія»

    

       Провідні вчені та освітяни з наукових і науково-освітніх установ України  високо оцінили   не лише науковий рівень проектів, їх актуальність, але й презентаційні та комунікаційні навички  наших  юних новаторів, які надавали чіткі, стислі та вдумливі відповіді на запитання, а також змогли довести, що виконали проект самостійно.

     В результаті напруженої  боротьби   наші ліцеїсти здобули дві перемоги: Бунда Марина – Диплом І ступеня, Поночовний Павло – Диплом ІІІ ступеня.

        Про ефективність   та актуальність   учнівських  проектів,  їх  рівень виконання та дослідження   свідчить   тісна співпраця  юних дослідників та їх педагогічного керівника –  вчителя  вищої кваліфікаційної категорії, вчителя – методиста, вчителя фізики -  Коваля В.Л..  Він завжди  вміє запропонувати  ліцеїстам ідею наукового дослідження,  зробить критичні  зауваження та допоможе  порадою    для  кожного  юного дослідника. 

      Ліцеїсти  та педагогічний керівник повернулися з конкурсу з дипломами, подяками, цінними подарунками та позитивними враженнями  від  знайомства з розумними  і цікавими  друзями.

     Бажаємо  нових наукових досліджень! Хай творча наснага та завзятість не залишають Вас! Вітаємо переможців !!!

Переглядів: 193 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам