Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Листопад » 15 » Посвята у ліцеїсти
20:39
Посвята у ліцеїсти

       

    У Славутському ліцеї-інтернаті відбулася урочиста посвята у ліцеїсти юнихобдарованостей. Хлопці та дівчата схвильовано чекали цієї миті довгих два місяці. І ось, нарешті, цей день настав: ми стали членами великої родини. Неймовірні емоції панували у серці кожного. Важко уявити, що від сьогодні ми гордо носитимемо звання «ЛІЦЕЇСТ».

     Філологи, математики, історики, економісти, спортсмени та інформатики – це еліта, якою пишається суспільство. Сподіваємося і ми, новачки, що станемо не тільки гідною заміною старшокласників ліцею-інтернату, а й реформаторами і творцями власної держави.

    Кожен із ліцеїстів склав присягу, у якій щиро пообіцяв любити та поважати рідну мову, історію свого народу і щоразу прославляти честь навчального закладу своїми знаннями, вміннями, талантами.

  Щиро привітала ліцеїстів директор Олена Яківна, побажавши нових звершень, успіхів у досягненні мети та урочисто вручила погони ліцеїстам 36 навчальної групи військово-спортивного профілю.

 

 

 

 

 

 

     Бажаємо усім учням бути гідними цього почесного звання «ЛІЦЕЇСТ», йти стрімко до вершини Знань. Сподіваємося, що наш шлях до навчання і пізнання зорітиме славою, новими звершеннями та перемогами!

Лілія Ковальчук, Ольга Глушак –

члени гуртка «Юні журналісти»

Переглядів: 667 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам