Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Грудень » 10 » Права людей – найвища суспільна цінність
20:13
Права людей – найвища суспільна цінність

      Права людини є загальнолюдською цінністю, а рівність прав і свобод усіх людей – це найвища суспільна цінність. Саме такі принципи закріплено у Загальній декларації прав людини, прийнятій Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року. Вона стала першим міжнародним стандартом у цій сфері та створила правову базу для подальшої еволюції концепції прав людини.

      Відтоді щороку 10 грудня Україна та увесь світ відзначають Міжнародний День прав людини (Human Rights Day).

          З метою сприяння громадянському вихованню учнів, розвитку патріотизму та правової свідомості у всіх класах були проведені виховні та класні години, тематичні бесіди: «Декларація ООН про права дитини», «Знай та поважай свої права», «Права людини понад усе».

        На сьогодні дуже важливо, щоб кожна людина знала свої права, які визнані державою та суспільством. Права людини не даруються державою, а належать кожному від народження.

           Здобувачі освіти 5, 8–11 класів Славутського ліцею ІІ–ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради проявили свої творчі здібності, показали уявлення про власні права, прийнявши участь у виставці малюнків та інформлистівок на тему «Права людини очима ліцеїстів».

         Протягом дня учнями 11–Г класу проводились цікаві правові перерви, під час яких кожен бажаючий міг приєднатись до акції «Знай свої права, але пам’ятай і про обов’язки», ознайомитись із крилатими висловами відомих діячів, взяти участь у інтерактивній вправі «Я маю право…», а також переглянути ряд пізнавальних, інформаційних відеосюжетів на правову тематику.

 

        Бібліотекарем ліцею Карнаух В.М. було оформлено літературний куточок «Подорож країнами Закону, Права і Моралі».

          Всі права людини – громадянські, політичні, економічні, соціальні – є універсальними, неподільними, взаємозалежними та взаємопов’язаними. Саме вони і є основою людського існування та розвитку.

 

Класний керівник 11–Г класу Гринько А.І.,

вихователь Рабченюк О.О.

Переглядів: 374 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам