Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Січень » 26 » ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР ПРОФЕСІЇ – ЗАПОРУКА ЖИТТЄВОГО УСПІХУ
18:58
ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР ПРОФЕСІЇ – ЗАПОРУКА ЖИТТЄВОГО УСПІХУ

   Не тільки людина вибирає справу, але і справа вибирає людину. Що зробити, аби їхні інтереси збіглися? Що значить для людини бути на своєму місці, і що буде, якщо вона займе чуже? Над цими життєвоважливими питаннями, все більше замислюються останнім часом багато школярів, бо знають, яка велика ціна помилки.

   Для того, щоб зробити вірний вибір у своєму житті однією з головних умов є обізнаність з тим родом професій, які відповідають здібностям та інтересам молодої людини. Тому 25 січня 2018 року на базі Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів у галузі науки, за підтримки Славутського міськрайонного центру зайнятості, був проведений змагально-мотиваційний, інтелектуально-ігровий профорієнтаційний захід серед учнівських команд  11-х класів – «БРЕЙН-РИНГ»  в рамках проекту «Розпочни кар’єру з професійного навчання».

   В ньому взяли участь 6 ініціативних груп учнів, які показали свою обізнаність в сфері сучасних професій та спеціальностей.

   Змагання проходило у 5 етапів -  4 відбіркових та 1 фінальний.

   Особливо вражаючою виявилася гра між командами «ПРОЕКТ-Х» (45 навчальна група) та «ФІФ» (46 навчальна група), які боролися до останнього питання на робочих столах у фіналі.

   Про те, заслужену перемогу отримала команда «ПРОЕКТ-Х», 45 навчальна група, які й отримали почесне звання  «найерудованішої у світі сучасних професій та спеціальностей  команди».

   Друге місце посіла команда «ФІФ» 46 навчальна група.

   Третє, почесне місце, завдяки перемозі капітана команди у додатковому раунді, отримала команда «Brainstorm», 42 навчальна група.

   Отже, вітаємо переможців та усіх учасників і бажаємо успіхів у нелегкому завданні – пошуку власного покликання!

Практичний психолог

Гоцюк О.Л.

 

Переглядів: 408 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам