Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Січень » 20 » ПРЕЗЕНТАЦІЙНА ВИХОВНА ГОДИНА
14:53
ПРЕЗЕНТАЦІЙНА ВИХОВНА ГОДИНА

 17 січня 2020 року вихователь 8 – Б класу Антонюк Ольга Миколаївна провела презентаційну виховну годину «Духовність і гармонія в житті людини». Метою заходу було сприяти усвідомленню дітей пріоритету духовних цінностей, виховування почуття власної гідності, любові до духовних надбань свого народу.
     Захід розпочався зі знайомства, під час якого кожен ліцеїст дав характеристику собі, зазирнувши у власне «Я». В основну обговорення  на виховній годині були взяті такі поняття як духовність, духовна культура, моральні цінності та внутрішній світ людини. 

     Виховний захід був уміло продуманий педагогом і відповідав віковим особливостям учнів. У процесі проведення виховної години Ольга Миколаївна використала різноманітні форми роботи: відкритий обмін думками, співпраця у творчих групах та індивідуальна робота, які сприяли активізації учнів та можливості творчо проявити себе. Діти були ініціативними й з великим задоволенням брали участь у всіх вправах та іграх.

     У цікавій формі вихователь провела вправу «Квітка – душа», під час якої учні читали й обговорювали притчі, інсценізували ситуацію на дану тематику.

     Кульмінаційним моментом стало створення спільного «Дерева життя», яке наповнили учні важливими для кожної людини духовними та моральними цінностями.

     Символом моральних чеснот і гармонії став «чарівний клубок», який в обмін на щирі побажання один одному подарував кожному перлинку духовності.

Інформацію підготувала

вихователь 11 – Б класу

Сопіжко Г.О.

 

Переглядів: 198 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам