Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Лютий » 13 » Презентаційна виховна година « Лялька-мотанка – оберіг українського роду як складова народознавства».
10:58
Презентаційна виховна година « Лялька-мотанка – оберіг українського роду як складова народознавства».

Презентаційна виховна година « Лялька-мотанка – оберіг українського роду як складова народознавства».

   12 лютого 2020 року вихователь 9-А класу Шевчук Наталія Миколаївна провела презентаційну виховну годину «Лялька-мотанка – оберіг українського роду як складова народознавства».

   Метою заходу було ознайомлення здобувачів освіти із історією виникнення традиційної народної ляльки та виховання поваги учнів до культурних традицій українського народу.

  Захід розпочався із ознайомлення учнів тематичної виставки «Лялька-мотанка – скарб українського народу» та історією і культурою їх виникнення.

   Лялька-мотанка є прадавнім оберегом. Їй вже понад 5 тисяч років. Такі ляльки можна знайти у будь якій країні. Це була не просто іграшка. Вважалося, що вона захищала людину від неприємностей та бід, а також виконувала різні функції – охороняла житло, дітей, сон, берегла господарство.

   Наталія Миколаївна вдало продумала зміст виховної години на якій поєднала різні методи роботи: групова робота, інтерактивні вправи, мікрофон, випереджувальні завдання, інформаційно-історичне бюро, конструкторське і технологічно-модельне бюро . Під час креативних завдань учні активно брали участь в обговорені історичних аспектів виникнення та походження ляльки-мотанки, ділилися враженнями та із великим задоволенням презентували власні вироби ляльок-мотанок.

 

     

   На завершення виховної години вихователь Наталія Миколаївна презентувала  власну тематичну виставку листівок та ляльок-мотанок, які захопили своєю красою та неповторністю усіх учасників заходу, а також нагадала , що виготовлення ляльок – це не просто ремесло чи гра,  це долучення до українських прадавніх традицій та  пам'ять про культуру народу.

   Виховна година залишила у всіх присутніх неймовірні враження, гарний настрій та позитивні емоції.

Голова МО вихователів Семенюк Г.М.

Переглядів: 146 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам