Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Лютий » 14 » Презентаційна виховна година « Музика творить дива»
07:19
Презентаційна виховна година « Музика творить дива»

Презентаційна виховна година « Музика творить дива»


Музика – єдина всесвітня мова, 
її не потрібно перекладати,
цією мовою душа говорить із душею…
Бертольд Авербах


      12 лютого   2020 року вихователь  Ніколаєва Ірина Миколаївна  провела презентаційну виховну годину у 10 -Д класі «Музика творить дива».

   Метою заходу є  виховання  любові до музики, формування естетичного смаку та  визначення  ролі музики у житті людини.   
       Захід розпочався із подорожі до музичної скарбнички та зачитування  віршів про музику, під час подорожі до країни Музики учні  поринули у світ прекрасного ,де мали змогу дізнатися  цікаві факти про музику та її значення в житті людини.

    У процесі проведення виховної години  Ірина Миколаївна використовувала різноманітні форми роботи: діалог, відкритий обмін думками, розігрування сцен, гру на скрипці, фортепіано , які сприяли активізації учнів та можливості творчо проявити себе. Здобувачі освіти  були ініціативними із великим задоволенням брали участь у всіх інтерактивних завданнях.

   Найбільш вразило усіх присутніх неймовірне виконання дипломанта, лауреата Міжнародних, Всеукраїнських конкурсів, вокалістки та піанстки Анни Чайки яка виконала сонет Й.С .Баха та «Мамбу» .

   Позитивні емоції викликала   пісня « Пообіцяй мені» у виконанні учениці 10 -Д  класу  Панасюк Вікторії та  колективне виконання  народної пісні «Світанок» .

   Музика має величезний вплив на інтелектуальні здібності і можливості людини, сприяє збільшенню емоційної людської активності та творить дива.
     На завершення виховної години вихователь Ірина Миколаївна виконала музичний етюд гри на скрипці, завдяки якому усі присутні  поринули у величну країну Музики та  вслухаючись у таємницю чарівної мелодії  злилися із світом чарівних звуків.

   Виховна година залишила у всіх присутніх неймовірні враження, гарний настрій та позитивні емоції .

Голова МО вихователів Семенюк Г.М.

 

 

Переглядів: 169 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам