Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Березень » 2 » Презентаційна виховна година «Сімейні цінності та традиції моєї родини»
13:12
Презентаційна виховна година «Сімейні цінності та традиції моєї родини»

    1 березня 2018 року вихователь 10 класу, 35 навчальної групи, Рабченюк О.О. провела презентаційну виховну годину «Сімейні цінності та традиції моєї родини». Метою заходу було зацікавити кожного з ліцеїстів віднайти коріння свого родоводу.

        Методика проведення виховної години відповідала завданням навчально-виховного процесу,  також інтересам дітей та рівню їх розвитку. Під час проведення заходу було застосовано багато інтерактивних вправ, що активізовували увагу учнів (вправа «Мікрофон», «Асоціативний кущ», пазли «Родина у прислів’ях та приказках»).

      Вихователь застосовувала різні форми роботи, що надавали заходу динамічності, а ліцеїстам - можливість творчо себе проявити (робота в творчих групах, робота в парах та індивідуальна робота).

     Виховна година була емоційно наповнена, адже здобувачі освіти мали змогу проявити акторські здібності, інсценізуючи легенду про створення сім'ї.

       Цінною скарбничкою для дітей та усіх присутніх стали поради В.Сухомлинського, відомого українського педагога-гуманіста, тому що його слова породжують розумові, моральні та естетичні почуття.

        Виховний захід завершився створенням родинного дерева навчальної групи, що мало назву «Деревце емоцій та вражень».

Інформацію підготувала

Вихователь 21 групи

Поліщук О.М.

Переглядів: 817 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам