Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Лютий » 19 » Презентаційні уроки 2018/2019 навчального року
15:31
Презентаційні уроки 2018/2019 навчального року

Без знань сучасної генетики

неможливо зрозуміти сутність життя…

      Уже стало традицією в Славутському ліцеї ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради проводити презентаційні уроки. 18 лютого учитель біології І кваліфікаційної категорії Оксана Миколаївна Панчишин гостинно запросила до творчої майстерні  на урок-дослідження «Закономірності успадкування. Закони Грегора Менделя».

     На уроці були вдало поєднані інноваційні форми та методи роботи, використано елементи сучасних педагогічних технологій, а саме технології інтерактивного та проблемного навчання, технології партнерства.

       У процесі вивчення нового матеріалу на уроці педагог уміло  використовувала різноманітні прийоми («Лови помилку», «Фантастична добавка», «Практичність теорії»),  поєднуючи їх з елементами акторського тренінгу  «Театралізація». Все це сприяло розкриттю суті законів Г. Менделя і формуванню вміння швидко та якісно розв’язувати генетичні задачі.

 

    Учитель показала високий рівень педагогічної майстерності через власну систему роботи: використання комплексу методичних прийомів, інноваційних педагогічних дій, системи творчих та проблемних ситуацій.

        Викладацька майстерність Оксани Миколаївни сприяє не лише формуванню активної позиції учнів та їх мотивації до самостійного надбання знань, умінь і навичок, а й залученню здобувачів освіти до позакласної діяльності.

    Проведений урок-дослідження став доказом професійності та майстерності педагога у розвитку творчої і креативної особистості учнів.

 

Голова методичного об'єднання

вчителів природничих наук

Т.М.Гаврилюк

Переглядів: 378 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам