Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Грудень » 9 » Презентаційний урок
17:58
Презентаційний урок

       «Знання збираються по краплині, як вода у долині», саме під таким епіграфом, 08.12.17 року, в рамках атестації педагогічних працівників, пройшов презентаційний урок вчителя математики Ковальчук Ірини Михайлівни у 10 класі 33 навчальної групи.

       Тема даного уроку- «Застосування властивостей функцій до розв’язування ірраціональних рівнянь». Хоча тема не з легких, але учні з великим задоволенням працювали на уроці, оскільки він проходив у формі ділової гри – «Математичне телебачення» . Протягом уроку учні переміщувались у різні студії телебачення, де на них чекали різнотипні завдання.

        Протягом усього уроку прослідковувався взаємозв’язок етапів уроку, які оптимально витримані по часу, мали свою ціль, зміст та логічне завершення.Було вдало поєднано різні форми і методи роботи, зокрема робота з мультимедійною презентацією, інтерактивні технології, усні відповіді учнів, «мозковий штурм», самостійна і групова  робота учнів.

       Дерево успіху, що «виросло» на кінець уроку, показало результативність засвоєння учнями теми.

       Отже відомий вислів С. Ковалевської : «Серед усіх наук, які відкривають шлях до пізнання законів природи, найвеличнішою є математика», сьогодні варто було б доповнити : « …і допомагає робити це відкриття  -вчитель».

В.Л. Коваль,

голова МО  вчителів

математики, фізики,

 інформатики та технологій

Переглядів: 564 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам